90+ Urime Per Ditelindje (2024) Per Shoqen Special

urime per ditelindje

urim per ditelindje

  • Një ditëlindje shumë e lumtur për personin që qëndron pranë meje sa herë që kam nevojë për dikë në një kohë të trazuar.

Happy Birthday Messages

urime per ditlindje

  • Unë nuk kam dhurata të mrekullueshme për t’ju dhënë shtrenjtë. Por ajo që mund t’ju jap janë dhuratat e dashurisë dhe miqësisë së pakushtëzuar. Gëzuar ditëlindjen dhe të dua!

urim ditelindje

  • Shumë kthime të lumtura të ditës tek personi që rrjedh frymëzim nga çdo fije e trupit të tij. Vazhdoni të na frymëzoni, shok!

urime per ditelindjen

  • Një ditëlindje shumë e gëzueshme për qenien më të mrekullueshme, ndihmuese dhe gazmore të Njeriut që njoh. Ju jeni një burim i përjetshëm frymëzimi. Edhe nje here, gezuar ditelindjen e dashur!

urime ditelindjen

  • Me rastin e ditëlindjes suaj, zotohuni të bëheni një qenie më e mirë njerëzore. Bëni pjesën tjetër të jetës tuaj më të mirë të jetës tuaj. Duke ju dërguar urimet më të mira të ditëlindjes përmes këtij mesazhi!

poezi per ditelindje

  • Hej i dashur, vetë prania juaj shton një sasi të madhe dashurie dhe gëzimi në jetën tuaj. Keni një personalitet magjik. Bëhu kështu përgjithmonë. Gëzuar ditëlindjen!

urim special per ditelindje

  • A e dini se çfarë e bën një person të lumtur për ditëlindjen super të veçantë? Janë dëshirat e ngrohta të të dashurve. Mos u shqetësoni, unë gjithashtu do të sjell çokollata së bashku me dëshirat. Shume kthime te lumtura te dites!

urime ditelindje

  • Çdo ditëlindje është një mundësi e paçmuar për të bërë më shumë, për të qenë më shumë dhe për të dhënë më shumë në jetë. Shfrytëzojeni sa më mirë çdo sekondë të jetës tuaj. Gezuar Ditelindjen e dashur!

urime ditelindjesh

  • Me çdo ditëlindje që kalon, do të bëheni më të mençur, më të pjekur dhe më të dashur. Plakja është një dhuratë e bukur, miku im. Mbi të gjitha, urime të bukura për ditëlindjen për ju!

dedikim per ditelindje

  • India e dashur Ju uroj një ditë të mbushur me shumë surpriza të këndshme dhe dhurata të shumta. Shumë dashuri për ju në këtë ditë të veçantë. Një Gëzuar Ditëlindjen për një nga personat e ëmbël që kam njohur. Vazhdo të buzëqeshësh. Gëzuar ditëlindjen!

urim per ditlindje

  • Indi e dashur Gjërat më të mira janë gjithmonë ato që nuk mund t’i kemi, ato që presim me vite. Ato janë gjithmonë ëndrrat më të bukura, shumëngjyrëshe dhe nga një botë përrallash. Sot, në ditëlindjen tuaj, ju uroj të merrni atë që keni ëndërruar gjithmonë! Gjithë të mirat për ty. Gëzuar ditëlindjen!

urime per ditelindje per djem

  • Në këtë ditë të veçantë, ju uroj gjithë të mirat, gjithë gëzimin që mund të keni ndonjëherë dhe qofshit të bekuar me bollëk sot, nesër dhe ditët në vazhdim! Keni një ditëlindje fantastike dhe shumë të tjera që do të vijnë.

shum urime per ty

  • Kush nuk do të ndihej mirënjohës kur dikush ka një mik të mahnitshëm dhe të denjë si ju. Ju uroj një ditëlindje shumë të lumtur miku im.

urimi me i bukur per ditelindje

  • Jo të gjithë miqtë duhet të jenë miq për një jetë. Dikush bëhet familje sikur ju jeni familja ime. Gëzuar ditëlindjen mikut tim më të mirë, dhe shpresoj që të keni një të lëkundur!

urime.ditelindjen

  • Ditëlindja më e lumtur për mikun më të kujdesshëm por më të kujdesshëm që kam njohur ndonjëherë. Unë jam disi me fat që kam një mik si ju. Dërgimi i urimeve më të mira për ditëlindjen për një mik më të mirë!

urime te ndryshme

  • Unë nuk mendoj se ka një ditë më të veçantë se ditëlindja juaj për të festuar miqësinë shekullore mes nesh. Përmes këtij mesazhi, unë po i dërgoj urimet më të mira për ditëlindjen mikut tim.

urime ditlindja

  • Falenderimet e mia për të gjithë ata që më uruan që u bëra një vit më i vjetër dje. Për ata që e fërkuan atë … koha juaj po vjen.

urime per ditelindje per femije

  • Për ata që postuan urimet e ditëlindjes në murin tim në Facebook … faleminderit që më bëtë të dukem shumë më popullore se sa jam në të vërtetë.

gezuar ditelindjen

  • Faleminderit për të gjitha urimet e mrekullueshme të ditëlindjes, të gjithëve. Pothuajse më bënë të harroj se po eci me shpejtësi drejt varrit.

urime per ditelindje per djalin

  • Faleminderit për të gjitha urimet për Gëzuar Ditëlindjen, edhe ato që më ngacmuan që jam kaq e vjetër!

urime per ditelindjen e vajzes

  • Unë jam mirënjohës për miqësinë tuaj të vërtetë. Shpresoj që ditëlindja juaj të jetë e mrekullueshme pasi jeni shoku im më i mirë!

urime per ditelindje per motren

  • Unë premtoj se sa më shumë qirinj të ditëlindjes të fryni, aq më shumë do të jem këtu për ju për të festuar çdo ngjarje të veçantë në jetën tuaj. Gëzuar ditëlindjen!

urim per ditelindje per motren

  • Shpresoj që ditëlindja juaj të jetë po aq e ëmbël sa torta. Dhe viti në vazhdim është i mbushur me aq gëzim sa i sillni miqtë tuaj!

urim ditelindje per shoqen

  • Gezuar ditelindjen dashuria ime. Për ditën tuaj të veçantë, unë do t’ju jap një përqafim për ditëlindjen që nuk do të doni ta harroni kurrë dhe një puthje ditëlindjeje që nuk do të doni ta ndaloni kurrë.

q? encoding=UTF8&ASIN=B096795JVB&Format= SL160 &ID=AsinImage&MarketPlace=US&ServiceVersion=20070822&WS=1&tag=yourshowman 20&language=en USir?t=yourshowman 20&language=en US&l=li2&o=1&a=B096795JVB

urime ditelindjen moter

  • Ti më jep atë lloj gëzimi, dashurie dhe force që është e rrallë. Lloji më i bukur. Te dua per kete. Për ditëlindjen tuaj, le ta çojmë dashurinë tonë në një nivel krejt të ri. Gëzuar ditëlindjen, më i dashur im.

urim ditelindje per motren

  • “Le të kthehet gëzimi që keni përhapur në të kaluarën tek ju në këtë ditë. Ju uroj një ditëlindje shumë të lumtur! ”

urime per ditelindje per shoqen

  • “Ditëlindja më e lumtur për mikun tim më të mirë. Ju meritoni të gjitha gjërat e mrekullueshme që keni tani. Ju jeni shpirti më i pastër dhe keni zemrën më të madhe. Unë të dua.”

urime ditelindjen shoqe

  • Një punonjës i mrekullueshëm si ju është më i paçmuar për ne sesa problemet tona të përditshme. Edhe më befasuese është se si arrini të krijoni një lidhje më të fortë çdo ditë me çdo anëtar të ekipit tonë. Së fundi, uroni që çdo ditë juaj të jetë e mbushur me lumturi dhe shëndet të mirë. Gëzuar ditëlindjen!

urim per ditelindje per shoqen

  • Sot është një ditë e mrekullueshme për të filluar një udhëtim tjetër 365-ditor. It’sshtë një fillim i ri për fillimet e reja, shpresat e reja dhe përpjekjet e mëdha. Përveç kësaj, sigurohuni që të keni aventura gjatë rrugës. Ju uroj më të mirat e sotme dhe çdo ditë në të ardhmen!

urime per ditelindje per te dashuren

  • Si një anëtar i nderuar i ekipit tonë, është thelbësore që të vendosni një buzëqeshje në fytyrën tuaj sepse asgjë më pak nuk lejohet në ditëlindjen tuaj. Me fjalë të tjera, gëzuar ditëlindjen!

urim per shoqen

  • “Gëzuar ditëlindjen. Le të jetë çdo moment i ditës suaj të veçantë i mbushur me të njëjtin gëzim dhe lumturi që u sillni të tjerëve. ”

urime per ditelindje per shoqen e ngusht

  • “Gëzuar ditëlindjen mikut tim më të mirë. Shpresoj se është e mbushur me mrekulli! “

gezuar ditelindjen moter

  • Të thuash që ti je një shtesë e madhe për ekipin tonë do të ishte një nënvlerësim domethënës. Për më tepër, ju jeni dikush që siguron që çdo anëtar i ekipit tonë të ketë dikë për të folur në kohë krize dhe në kohë gëzimi. Ditëlindja më e lumtur për punonjësin më të mahnitshëm dhe një mik edhe më të madh!

urime per motren

  • Fjalët vetëm nuk janë të mjaftueshme për të shprehur sa i talentuar dhe i përulur jeni. Po kështu, vetë natyra juaj e bën çdo ditë të jetës sonë të punës një kënaqësi, dhe ne nuk mund të urojmë, por një vit shumë të mahnitshëm përpara jush. Urimet më të ngrohta dhe përshëndetjet më të lumtura në ditëlindjen tuaj!

gezuar ditelindjen motra ime

  • Njerëzit thonë se ju jeni shuma e përgjithshme e përvojave tuaja në jetën tuaj. Epo, shuma juaj totale duhet të jetë mjaft e mahnitshme sepse ju jeni një person i shkëlqyeshëm dhe një punonjës edhe më i mahnitshëm. Ju uroj një vit të mbarë të mbushur me lumturi përpara!

urime per ditelindje per te dashurin

  • Përkufizimin e fjalorit të një punonjësi të mirë, ne duam t’ju urojmë ditëlindjet më të ngrohta. Mbi të gjitha, mbeteni gjithmonë i njëjti person miqësor, ndihmues dhe në përgjithësi i mrekullueshëm. Një vit i mrekullueshëm (dhe shumë më tepër) ju pret.

urime per ditelindje per mbesen

  • “Unë dua t’ju uroj gjithë dashurinë dhe lumturinë në botë, të gjitha ato që i meritoni. Gezuar ditelindjen miku im!”

urime per ditelindje per vellain

  • “Miqtë më të mirë janë si dhuratat. Ju jeni gjithmonë të lumtur t’i shihni ato. Gëzuar ditëlindjen dhuratës më të mirë që më ka bërë jeta. ”

urime per ditelindje per babin

 • Duke i dërguar urime për ditëlindjen një personi të madh, shpresoj që dita juaj të jetë e mbushur me gëzim, lumturi, argëtim dhe rrugë të reja. Gezuar ditelindjet!
 • Tani, një qiri tjetër shtohet në ditën tuaj të veçantë çdo vit, por drita që lëshon nga ato qirinj gjithashtu rritet. Vazhdoni të përhapni gëzim dhe lumturi përreth. Gëzuar ditëlindjen!
 • Dita juaj të jetë e mbushur me mendime magjike dhe momente të bukura. Gëzuar ditëlindjen!
 • Shpresoj që ditëlindja juaj të jetë aq e ndritshme sa yjet në qiell. Ju uroj një ditëlindje të mrekullueshme të lumtur personit të madh.
 • Ju uroj ditëlindjen më të gëzuar! Qoftë ky dhe çdo vit i veçantë, magjik dhe i paharrueshëm. Gëzuar ditëlindjen!
 • “Në ditëlindjen tuaj, ju uroj që të keni guximin të jetoni të paktën një ëndërr më shumë, të përmbushni një dëshirë më shumë dhe ta bëni jetën e një personi më të bukur.”
 • “Unë mësova kuptimin e miqësisë së vërtetë nga ju. Gezuar ditelindjen miku im. Gjithmonë do të jetë atje për ju. “
 • “Miqtë e mirë ia vlen të kapesh. Faleminderit që më mbani dorën çdo ditë. Gëzuar ditëlindjen, miku më i mirë! ”
 • “Hardshtë e vështirë të besohet se kanë kaluar kaq shumë vite. Më vjen mirë që kemi qenë miq për kaq shumë kohë. Gëzuar ditëlindjen më të mirëve! ”
 • Faleminderit për të gjitha urimet e ditëlindjes! Ju e bëtë një ditë të mrekullueshme edhe më të madhe!
 • Faleminderit që më uruat një ditëlindje, të gjithëve! Ishte vërtet e lumtur, falë jush!
 • Faleminderit të gjithëve që keni gjetur kohë për të postuar urimet tuaja të ditëlindjes. Më pëlqeu të dëgjoja nga secili prej jush!
 • Ishte bukur të dëgjoja nga kaq shumë njerëz dje. Faleminderit që më bëtë të ndihem e veçantë në ditëlindjen time.
 • Faleminderit të gjithëve që postuan urimet e ditëlindjes në murin tim në Facebook. Më bëre të ndihesha si një lloj feste!
 • Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes. Nuk mund t’ju them se sa shumë më pëlqeu të dëgjoja nga kaq shumë miq.
 • Faleminderit të gjithëve për urimet e mrekullueshme të ditëlindjes. Ju djema jeni më të mirët!
 • Për të gjithë ata që më uruan ditëlindjen dje: Faleminderit !!! Kam kaluar një ditë të mrekullueshme dhe dëgjimi nga të gjithë ju ishte një nga pjesët më të mira të saj!
 • Keni një ditëlindje të mrekullueshme! Uroj me gjithë zemër që çdo ditë juaj të jetë e mbushur me shumë lumturi, dashuri, të qeshura dhe ngrohtësi të diellit.
 • Në këtë ditë të veçantë, ju uroj shumë fat, dhe shpresoj që kjo ditë e mrekullueshme të mbush zemrën tuaj me lumturi, bekime dhe gëzim ekstrem. Gëzuar ditëlindjen!
 • Le të ndezim qirinjtë dhe të festojmë këtë ditë të veçantë dhe të mbarë të jetës tuaj. Ju uroj një ditëlindje shumë të lumtur!